Partit

Norma Pujol Farré

Posició: Regidora - Portaveu de l'equip de Govern
Carrec: Infància, Adolescència i Joventut - Afers Socials - Educació

Nascuda a Flix el 9 de febrer de 1988. Mare d’Isolda.
Funcionària del Cos de Mestres de la Generalitat de Catalunya des del 2010.
Activa en el món associatiu flixanco des de ben petita, sent presidenta del Club Nàutic Flix del 2012 al
2015.
En l’àmbit polític és regidora de l’Ajuntament de Flix des del 2015, ha estat coordinadora territorial de
Joventut de les Terres de l’Ebre entre els anys 2016 i 2018, Directora General de Joventut de la
Generalitat de Catalunya i des del 2019, diputada al Congrés dels Diputats.
Enamorada de Flix i apassionada del riu Ebre.

Formació
– Diplomada en Magisteri d’Educació Musical per la UdL
– Postgrau en Gestió i Direcció de Centres Educatius per la UdL
– Postgrau en Educació Musical per la UAB

Retribucions

Periode Retribució bruta
Juliol 2019 650,00 €
Agost 2019 650,00 €
Setembre 2019 650,00 €
Octubre 2019 650,00 €
Novembre 2019 650,00 €
Desembre 2019 650,00 €
Gener 2020 663,00 €
Febrer 2020 663,00 €
Març 2020 663,00 €
Abril 2020 663,00 €
Maig 2020 663,00 €
Juny 2020 663,00 €
Juliol 2020 663,00 €
Agost 2020 663,00 €
Setembre 2020 663,00 €
Octubre 2020 663,00 €
Novembre 2020 663,00 €
Desembre 2020 663,00 €
Gener 2021 0,00 €
Febrer 2021 0,00 €
Març 2021 450,00 €
Abril 2021 668,97 €
Maig 2021 668,97 €
Juny 2021 668,97 €
Juliol 2021 668,97 €
Agost 2021 668,97 €