Partit

Josep Solé Rojals

Posició: Regidor
Carrec: Oposició

Nascut a Tivissa el 14 d’abril de 1958, casat i amb dos fills.
Treballa com autònom i entra en política municipal l’any 2015. Durant el mandat 2015-2019 exerceix
com a regidor d’Urbanisme, Obres Públiques i Protecció Civil, i Tercer Tinent d’Alcalde. A partir del
2019 com a regidor a l’oposició.

Formació
– Estudis en Topografia

Retribucions

Periode Retribució bruta
Juliol 2019 200,00 €
Agost 2019 200,00 €
Setembre 2019 200,00 €
Octubre 2019 200,00 €
Novembre 2019 200,00 €
Desembre 2019 200,00 €
Gener 2020 0,00 €
Febrer 2020 204,00 €
Març 2020 121,00 €
Abril 2020 204,00 €
Maig 2020 204,00 €
Juny 2020 204,00 €
Juliol 2020 204,00 €
Agost 2020 204,00 €
Setembre 2020 204,00 €
Octubre 2020 204,00 €
Novembre 2020 204,00 €
Desembre 2020 204,00 €
Gener 2021 204,00 €
Febrer 2021 207,68 €
Març 2021 205,84 €
Abril 2021 205,84 €
Maig 2021 205,84 €